RSS feed for Jonathan

Jonathan has logged 16 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Don't Knock Twice

Don't Knock Twice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Roma

Roma

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Annihilation

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
12
The Wicker Man

The Wicker Man

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Hercules in New York

Hercules in New York

1969
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Nun

The Nun

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Predator

The Predator

2018
×
½
Read the review Edit this entry