• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • Bingo Hell

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Help

    ★★★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Encounter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Reclaiming Amy

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Clean

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • Noel Gallagher: Out Of The Now

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • New Gods: Nezha Reborn

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Max Cloud

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Education

    ★★★★½

  • The Dry

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • The Call

    ★★★½