• Halloween Kills

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • COVID-21: Lethal Virus

    ½

  • Breach

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ½

  • Dead by Dawn

    ★★½

  • Onward

    ½

  • Abominable

    ★★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Child's Play

    ½

  • Stay Out Stay Alive

    ½

  • Light of My Life

    ½

  • The Vast of Night

    ½

  • Apollo 11

    ★★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • The Grinch

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • The Predator

    ½

  • The Last Sharknado: It's About Time

    ½

  • Freaky Friday

  • The Meg

    ★★★

  • No Good Heroes

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • 211

    ½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★★★★

  • The Escape of Prisoner 614

  • Twin Betrayal

    ★★★

  • Stillwater

    ½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Death Wish

    ½

  • The Hurricane Heist

    ½

  • Game Night

    ½

  • Peter Rabbit

    ½

  • The Commuter

    ½

  • Looking Glass

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★½

  • Just Getting Started

    ½

  • Crystal Inferno

    ★★

  • Bad Grandmas

    ★★★★★

  • Geo-Disaster

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ½

  • Cult of Chucky

  • It

    ½

  • High-Rise Rescue

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★★★

  • The Gracefield Incident

    ★★★

  • Dunkirk

    ½

  • Global Meltdown

    ★½

  • Dear Dictator

    ★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★

  • Going in Style

    ★★★★★

  • Neverland

    ½

  • Kong: Skull Island

    ½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★

  • Trolls

    ½

  • USS Indianapolis: Men of Courage

    ★★★★

  • Stalked by My Doctor: The Return

    ★★½

  • Building Star Trek

  • Arrival

    ★½

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★★★

  • Jason Bourne

  • Ghostbusters

    ½

  • Adventures in Babysitting

    ★★

  • The Shallows

    ½

  • Range 15

    ½

  • Finding Dory

    ★★★★