RSS feed for MovieLuvr4Life

MovieLuvr4Life has logged 13 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Coherence

Coherence

2013
×
★★½
Edit this entry  
07
War of the Worlds 2: The Next Wave

War of the Worlds 2: The Next Wave

2008
×
★★½
Edit this entry  
04
Murder on Flight 502

Murder on Flight 502

1975
×
★★½
Edit this entry  
01
Bull Durham

Bull Durham

1988
×
★★½
Edit this entry  
24
Executive Action

Executive Action

1973
×
★★½
Edit this entry  
05
Missing in Action

Missing in Action

1984
×
★★½
Edit this entry  
23
Truth

Truth

2015
×
★★½
Edit this entry  
22
Flight 90: Disaster on the Potomac

Flight 90: Disaster on the Potomac

1984
×
★★½
Edit this entry  
10
Fletch Lives

Fletch Lives

1989
×
★★½
Edit this entry  
03
Zardoz

Zardoz

1974
×
★★½
Edit this entry  
01
Bound & Babysitting

Bound & Babysitting

2015
×
★★½
Edit this entry  
20
Cowboy

Cowboy

1958
×
★★½
Edit this entry  
17
Titanic 2

Titanic 2

2010
×
★★½
Edit this entry