Sort by
  • The Noel Diary

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★★

  • Bar Fight

    ★★

  • The Independent

    ★★★½

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★½

  • Someone Borrowed

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Bandit

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Me Time

    ★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Mack & Rita

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Luck

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Captain

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • 1Up

    ★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Press Play

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • The Valet

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Rumspringa

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Donnie Baseball

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • The Bubble

    ★★