Sort by

Movie has logged 27 entries for films during September 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★½
Edit this entry  
26
Good Ol' Freda

Good Ol' Freda

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Fright Night 2: New Blood

Fright Night 2: New Blood

2013
×
★★
Edit this entry  
21
Battle of the Year

Battle of the Year

2013
×
★★★
Edit this entry  
21
The Smurfs 2

The Smurfs 2

2013
×
★★½
Edit this entry  
17
After Earth

After Earth

2013
×
★★★
Edit this entry  
17
Jobs

Jobs

2013
×
★★★½
Edit this entry  
17
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Family

The Family

2013
×
★★★
Edit this entry  
11
All Is Bright

All Is Bright

2013
×
★★★
Edit this entry  
08
Riddick

Riddick

2013
×
★★★
Edit this entry  
08
The World's End

The World's End

2013
×
★★★½
Edit this entry  
07
I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2

2013
×
★★★
Edit this entry  
07
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★½
Edit this entry  
05
Stories We Tell

Stories We Tell

2012
×
★★★★
Edit this entry  
04
Free Samples

Free Samples

2012
×
★★
Edit this entry  
04
Sharknado

Sharknado

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Standing Up

Standing Up

2013
×
★★★½
Edit this entry  
04
The East

The East

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dredd

Dredd

2012
×
★★★½
Edit this entry  
02
How to Meet Girls from a Distance

How to Meet Girls from a Distance

2012
×
★★★
Edit this entry  
02
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★½
Edit this entry  
02
World War Z

World War Z

2013
×
★★★★
Edit this entry  
02
My Awkward Sexual Adventure

My Awkward Sexual Adventure

2012
×
★★★
Edit this entry  
01
Coffee Town

Coffee Town

2013
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Comedy

The Comedy

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry