• Day for Night

    ★★★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★

  • Ted

    ★★★

  • Stolen Kisses

    ★★★★½

  • Shoot the Piano Player

    ★★★★★

  • U.S. Go Home

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Rebels of the Neon God

    ★★★★½

  • Lawrence of Arabia

    ★★★★½

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Goosebumps

    ★★★

  • Symbiopsychotaxiplasm: Take One

    ★★★★★

  • Don Jon

    ★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½