Sort by
  • Plane

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Broken Spectre

    ★★★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Woman King

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Dry

  • Blonde

    ★★★★★

  • The Son

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Lord of the Ants

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Love Life

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • A Couple

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Blanquita

    ★★★

  • Music For Black Pigeons

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beyond The Wall

    ★★

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Pacifiction

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • EO

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • It Is in Us All

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★