• Easter Sunday

  • Prey

    ★★★★

  • Dead Zone

    ★★★½

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Eradication

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ½

  • Cat Pack: A PAW Patrol Exclusive Event

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Cannibal Tick

    ½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Bad Influence

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

    ½

  • Teardrop

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Scariest Monsters in America

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Allegoria

  • Corrective Measures

    ★★★

  • Memory

    ★½

  • Virus:32

    ★★★½

  • Titanic 666

    ★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★½

  • Room 203

  • Reed's Point

    ½

  • Nightmare Neighborhood Moms

    ★★★

  • Mysteries From The Grave: Titanic

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Night's End

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Deadly Cheer Mom

    ★★★

  • Pains

    ★½

  • Cheaper by the Dozen

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • A Day to Die

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★½

  • Romeo & Juliet Killers

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★½

  • Life and Death of a Living Dead

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • 60 Seconds to Live

  • Catwoman: Hunted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • A Shadow In The Darkness

    ★★★

  • Unborn

    ★★★

  • Sleepwalker

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Training Wheels

    ★★★★

  • Hellblazers

    ★★½

  • The Runner

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★