Sort by

Daniel has logged 29 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Dog Soldiers

Dog Soldiers

2002
×
★★★
Edit this entry  
14
Clash of the Titans

Clash of the Titans

1981
×
★★½
Edit this entry  
10
Air

Air

2023
×
★★★
Edit this entry  
01
Blood & Gold

Blood & Gold

2023
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Wild Bunch

The Wild Bunch

1969
×
★★★½
Edit this entry  
23
Rocky V

Rocky V

1990
×
★★
Edit this entry  
22
The Devil's Backbone

The Devil's Backbone

2001
×
★★★★
Edit this entry  
16
In the Mouth of Madness

In the Mouth of Madness

1994
×
★★★½
Edit this entry  
15
Aces Go Places

Aces Go Places

1982
×
★★
Edit this entry  
13
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★
Edit this entry  
10
Jabberwocky

Jabberwocky

1977
×
★★★
Edit this entry  
09
Rocky III

Rocky III

1982
×
★★★½
Edit this entry  
08
The 36th Chamber of Shaolin

The 36th Chamber of Shaolin

1978
×
★★★★
Edit this entry  
02
Warm Bodies

Warm Bodies

2013
×
★★½
Edit this entry  
01
Rocky II

Rocky II

1979
×
★★★
Edit this entry  
27
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★
Edit this entry  
10
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★½
Edit this entry  
08
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★½
Edit this entry  
01
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★½
Edit this entry  
15
The Reef: Stalked

The Reef: Stalked

2022
×
½
Edit this entry  
14
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Beyond the Infinite Two Minutes

Beyond the Infinite Two Minutes

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Clerks III

Clerks III

2022
×
★★½
Edit this entry  
01
Athena

Athena

2022
×
★★★
Edit this entry