• Vacation Friends

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • Nobody

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • Happiest Season

    ★★

  • Holidate

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Soul

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • I Care a Lot

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Host

  • Unhinged

    ★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★½

  • Mulan

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★½

  • Onward

    ★★

  • The Rhythm Section

    ½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Underwater

    ★½

  • Togo

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★½

  • Little Women

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★½

  • Last Christmas

  • Klaus

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Mister America

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • VFW

    ★★★

  • 3 from Hell

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers

    ★★