Sort by
  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • White Boy Rick

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Post

    ★★★

  • All the Money in the World

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Thank You for Your Service

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★

  • DREAM

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • 11/8/16

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Last Flag Flying

    ★★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • 2048: Nowhere to Run

  • Downsizing

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Stronger

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Suburbicon

    ★★½

  • Darkest Hour

    ★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • 2036: Nexus Dawn

  • American Made

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Baywatch

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Long Way Down

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★½

  • It Comes at Night

    ★★★★★

  • Get Me Roger Stone

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Going in Style

    ★★★½

  • Life

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Lucky

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Song to Song

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½