Sort by
  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Red Notice

  • No Time to Die

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • Blue Story

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Erica

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ½

  • Parasite

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★★★

  • Kesari

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Venom

    ★★

  • The Predator

    ★★★★★

  • The Nun

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ½

  • Insidious: The Last Key

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • It

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • Baywatch

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★★