• Malignant

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Flashback

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

  • Peninsula

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Good Liar

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • VFW

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • The Beach House

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½