• Armageddon

    ★½

  • Come Drink with Me

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Faces

    ★★★

  • Idiocracy

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Everything Visible Is Empty

    ★★

  • Mona Lisa

    ★★★

  • Expansion

    ★★

  • Metastasis

    ★★½

  • Funeral Parade of Roses

    ★★★★

  • Serial Mom

    ★★★½

  • Ecstasis

    ★★½

  • The Song of Stone

    ★★★

  • Her

    ★★★★

  • The Weavers of Nishijin

    ★★★★

  • The Best Years of Our Lives

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★