Sort by
  • Blood Simple

    ★★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Onibaba

    ★★★★½

  • McCabe & Mrs. Miller

    ★★½

  • The Prestige

    ★★★

  • Easy Rider

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Blow-Up

    ★★½

  • American Beauty

    ★★½

  • Repo Man

    ★★★★½

  • Morbius

  • Captain America: The First Avenger