Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Reality

  • Rye Lane

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Yellow Ceiling

  • Goodnight Mommy

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

  • The Menu

  • Glass Onion

  • Ticket to Paradise

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

  • Bones and All

  • The Final Game

  • House of Hammer

  • TÁR

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

  • They/Them

  • Nope

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

  • You Can Live Forever

  • Fire Island

  • Broker

  • Stars at Noon

    ★★

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

  • Men

  • Our Father

  • Crush

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Moonshot

    ★★

  • My Year of Dicks

  • Bodies Bodies Bodies

  • Blink

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★

  • No Exit

  • The Batman

  • Heart Shot

    ½

  • Dog

  • Alcarràs

  • Lullaby

  • Kimi

    ★★★½

  • This Is Going to Hurt

  • Through My Window

    ★½

  • The Tinder Swindler

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Fire of Love

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Single All the Way

    ★★½

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★½

  • Encanto

    ★★★