• Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Wheels of Fortune

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Freaks – You're One of Us

    ★★★

  • Unknown Origins

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Desperados

    ★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Behind You

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Vanished

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Amulet

    ★★★

  • Cuties

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Twin Murders: The Silence of the White City

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Z

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Furie

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Other Lamb

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★

  • Burn

    ★★★

  • It Chapter Two

  • Ready or Not

    ★★★

  • 1BR

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • The Room

    ★★★

  • Us

    ★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • Oh, Ramona!

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Extracurricular Activities

    ★★★

  • Little Monsters

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★

  • Iron Sky: The Coming Race

    ★★★

  • Bird Box

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Nekrotronic

    ★★★

  • Open 24 Hours

    ★★★½

  • The Package

    ★★★

  • Budapest

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Arizona

    ★★★★