• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★½

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Being James Bond

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Old

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Separation

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Boogie

    ★½

  • Cherry

    ★★

  • Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine

    ★★½

  • Silk Road

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • Downfalls High

    ½

  • WandaVision

    ★★★

  • Death to 2020

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Mountain Lodge

    ★★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★½

  • Mank

    ★★★★

  • OPAL

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★