• Slumber Party Massacre

    ★★

  • VHS 94

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • Dashcam

  • Earwig

    ★★½

  • To Kill the Beast

    ★★

  • A Banquet

    ★½

  • Copshop

    ★★

  • Saloum

    ★★★

  • Inexorable

    ★★

  • Dune

  • Karen

    ½

  • Zalava

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Learn to Swim

    ★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ½

  • Good on Paper

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ★½

  • Infinite

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Seance

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Aloners

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Gaia

    ★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Flee

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Letters to Satan Claus

  • Fatale

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Dry

    ★★½

  • What Lies Below

    ½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

  • Mank

    ★★★½