Sort by
  • The Beekeeper

    ★★

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Napoleon

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Bodies

  • The American Buffalo

    ★★★★★

  • The Book of Clarence

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Origin

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • About My Father

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • White House Plumbers

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

    ★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½