RSS feed for Kevin
  • Diamonds Are Forever

    ★½

  • On Her Majesty's Secret Service

    ★★★★½

  • You Only Live Twice

    ★½

  • Justice League

    ★★½

  • Battlefield Earth

    ½

  • Dear Basketball

    ★★★★½

  • Thunderball

    ★★½

  • The Turning

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Snatch

    ★★★★

  • Lock, Stock and Two Smoking Barrels

    ★★★

  • Goldfinger

    ★★★★

  • From Russia with Love

    ★★★★½

  • An American in Paris

    ★★★★½

  • Dr. No

    ★★★½

  • A Fall From Grace

    ½

  • Gigli

    ½

  • Like a Boss

    ★½