• Oppenheimer

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • In Search of Tomorrow

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • One Night Off

    ★★

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★½

  • T0-B1

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • Cry Macho

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Nona

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★½

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • Catweazle

    ★★½

  • Lara Croft: Tomb Raider - The Amulet

    ★★★

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★