Sort by

Noah has logged 16 entries for films during August 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Keanu

Keanu

2016
×
★★★½
Edit this entry  
30
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★★★
Edit this entry  
30
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Edit this entry  
30
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★
Edit this entry  
28
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
9to5: Days in Porn

9to5: Days in Porn

2008
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★½
Edit this entry  
25
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★★
Edit this entry  
24
The Things of Life

The Things of Life

1970
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Tramp

The Tramp

1915
×
★★★
Edit this entry  
23
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★½
Edit this entry  
22
Steamboat Bill, Jr.

Steamboat Bill, Jr.

1928
×
★★★½
Edit this entry  
22
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Edit this entry  
15
A Lonely Place to Die

A Lonely Place to Die

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Flickering Lights

Flickering Lights

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry