RSS feed for Denizcan
  • Get Shorty

    ★★★½

  • Geostorm

    ★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • 300

    ★★★

  • Red Heat

    ★★

  • Raw Deal

    ★★½

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • Serendipity

    ★★★★

  • Predator

    ★★★★

  • Commando

    ★★★½

  • Dear White People

    ★★★½

  • Southside with You

    ★★★

  • Once Upon a Time in Hollywood

    ★★★★½

  • Safe House

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★