RSS feed for Aiaan
  • Atakan. The Bloody Legend

    ½

  • The Rental

  • BALL OF BEES #1

  • HOW WAS YOUR DAY HONEY?

  • The Old Guard

  • Ghosts of War

    ★★

  • Patch

    ½

  • Our everything

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Athlete A

    ★★

  • Lost Bullet

    ★★½

  • The Story of a Small Bug

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Beggars

    ½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • Becky

    ★½

  • The Last Days of American Crime

  • Danila Poperechny: Special for Kids

    ★½

  • 3 Brothers: Radio Raheem, Eric Garner and George Floyd

  • The Lovebirds

  • The Making of Not Alone in Here

  • Not Alone in Here

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ½

  • Capone

    ★★

  • Rhubarb

  • The Wretched

    ★½

  • Fairy

    ½

  • Extraction

    ★★★

  • Behind You

    ½

  • Sputnik

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Shadowed

    ★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • Wave Sounds

    ½

  • Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Ice 2

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Fantasy Island

  • 365 Days

    ½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • The Turning

    ½

  • The Marathon of Desires

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • (UN)Ideal Man

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Hastened

    ★★

  • The Dawn

    ½

  • My Spy

    ★½

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

    ½

  • Invasion

    ★★½

  • Eduard Suroviy. The tears of Brighton

    ★★½

  • Union of Salvation

    ★½

  • Odessa steamboat

    ½

  • Int. Apartment. Night

    ★½

  • Yummy

    ½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★½

  • 7

    ★★

  • Black Christmas

  • Unknown Battle

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★