Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Prey

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

    ★★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Venom

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Week Of

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • Tales of Halloween

  • The Town that Dreaded Sundown

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Silent Hill: Revelation 3D

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★★

  • Halloween II

    ★★½

  • The Dark Knight

  • Lake Mungo

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

    ★★★★

  • Rogue

    ★★★★

  • Halloween

    ★★

  • Black Water

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • Cars

    ★★★★★

  • Silent Hill

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • Halloween: Resurrection

    ★½

  • Spider-Man

  • Crocodile 2: Death Swamp

    ★★★½

  • Crocodile

    ★★★

  • Lake Placid

    ★★★★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

  • The Quick and the Dead

    ★★★★½

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • The People Under the Stairs

    ★★★★★

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★★

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★★

  • Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★★★½

  • Big

    ★★★★½

  • Top Gun

    ★★★½