Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Father Christmas Is Back

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Who Killed the KLF?

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Angela's Christmas Wish

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Fireball: Visitors from Darker Worlds

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Coded Bias

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • The Last Right

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Fractured

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★½

  • 1BR

    ★★★½

  • Secret Obsession

    ★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★