Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Beast

    ★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • The Sky Is Everywhere

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½