Sort by
  • Bank of Dave

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Last Train to Christmas

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Forgiven

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Official Competition

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Queenpins

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★