• He's All That

    ½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★

  • 8:46

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Hazbin Hotel

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Take Me Somewhere Nice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Final Score

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Slender Man

    ½

  • The Meg

    ★½

  • Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Day Out

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Ready Player One

    ½

  • Papers, Please: The Short Film

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Eighth Grade

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Ryuichi Sakamoto: Coda

    ★★★½

  • Knife Jogger: The Final Cut