• The Northman

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Kidz Klub!

    ★★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Smut Without Smut: Satanic Horror Nite

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • On Memory

    ★★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Death Rider in the House of Vampires

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★★★★

  • Beware! The Vanishing Family

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Marin's Dreams

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★★★