Isaac has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Giver

The Giver

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Homefront

Homefront

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
D3: The Mighty Ducks

D3: The Mighty Ducks

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
D2: The Mighty Ducks

D2: The Mighty Ducks

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Mighty Ducks

The Mighty Ducks

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Yes Day

Yes Day

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★
Edit this entry  
07
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Edit this entry  
07
Irresistible

Irresistible

2020
×
★★
Edit this entry  
06
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry