• Old

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Cat in the Hat

  • The Terminator

    ★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Cloverfield

    ★★★½

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • F9

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • Scream 4

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½