Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

  • Full Circle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • The Gullspång Miracle

    ★★★★½

  • Cinnamon

    ★★★★

  • Eric LaRue

    ★★★½

  • LaRoy

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mrs. Davis

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Brooklyn 45

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Jackals & Fireflies

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Poundcake

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Deep Sea

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Vulvina Queen of Ecstasy

    ★★★★★

  • Sam & Kate

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Blonde

  • Trenque Lauquen

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Piaffe

    ★★½