Sort by
  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • This World Can't Tear Me Down

  • My Brother and I

    ★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Hunger

    ½

  • Air

    ★★★½

  • Mixed by Erry

    ★★

  • Rye Lane

  • Infinity Pool

  • Il grande giorno

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

  • Er gol de Turone era bono

  • Luckiest Girl Alive

  • Meet Cute

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Close

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

  • Hatching

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Tear Along the Dotted Line

  • A Man Named Scott

  • Marta. Il delitto della Sapienza

    ½

  • Yara

    ½

  • Dopesick

  • The Billion Dollar Code

  • Maid

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • America Latina

  • Lovely Boy

  • Freaks Out

    ★★★½

  • The King of Laughter

    ★★★

  • The Inner Cage

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Power of the Dog