Sort by

Marion has logged 17 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Sadece Sen

Sadece Sen

2014
×
★★★
Edit this entry  
30
Hope

Hope

2013
×
★★★
Edit this entry  
28
Planet Single

Planet Single

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Nest of the Turtledove

The Nest of the Turtledove

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
Chaos - Queens - Für jede Lösung ein Problem

Chaos - Queens - Für jede Lösung ein Problem

2017
×
★½
Edit this entry  
25
On the Other Side

On the Other Side

2016
×
★★½
Edit this entry  
24
Incarnation

Incarnation

2016
×
★★★
Edit this entry  
23
Liberation Day

Liberation Day

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Citizen

The Citizen

2017
×
★★½
Edit this entry  
21
The Polar Boy

The Polar Boy

2016
×
★★
Edit this entry  
12
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★
Edit this entry  
05
Wild Mouse

Wild Mouse

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Trouble with Harry

The Trouble with Harry

1955
×
★★★★
Edit this entry