Sort by

Sean has logged 12 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Bugs Bunny/Road Runner Movie

The Bugs Bunny/Road Runner Movie

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Disenchanted

Disenchanted

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Wonder

The Wonder

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Willy Wonka & the Chocolate Factory

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Gandhi

Gandhi

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

2021
×
★★
Read the review Edit this entry