Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • House of Darkness

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Night Night

  • Eternals

    ★★★

  • Warning

    ★★½

  • Night Teeth

    ★½

  • Antlers

    ★★

  • The Last Inn

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • This is GWAR

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dashcam

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Ride the Eagle

    ★★★

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Val

    ★★★★

  • Behind The Sightings

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

  • F9

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Oxygen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • North Hollywood

    ★★★★

  • Voyagers

    ★½

  • Horror in the High Desert

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★★