Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Mulan

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Wendy

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★

  • Dolittle

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★½

  • The Mustang

    ★★★½

  • Honeyland

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Vice

    ★★½

  • The Mule

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • New Order: Decades

    ★★★★

  • Smallfoot

    ★★

  • Green Book

    ★★★★

  • High Life

    ★★½