• Injustice

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Daughters of Witches

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Britney Vs Spears

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Nightbooks

    ★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • star-crossed: the film

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★★

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Blue Bayou

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Annette

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

  • The House of Flowers: The Movie

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Together

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • Awake

  • In the Heights

    ★★

  • The Little Prince(ss)

  • Plan B

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • North Hollywood

    ★★½