martín has logged 27 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★½
Edit this entry  
29
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
Invader ZIM: Enter the Florpus

Invader ZIM: Enter the Florpus

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Buddy Games

Buddy Games

2019
×
½
Edit this entry  
21
A Girl Walks Home Alone at Night

A Girl Walks Home Alone at Night

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★
Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★
Edit this entry  
20
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★
Edit this entry  
13
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Gaga: Five Foot Two

Gaga: Five Foot Two

2017
×
Edit this entry  
08
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★
Edit this entry  
06
Land

Land

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
Boss Level

Boss Level

2021
×
★½
Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry