• Midnight Mass

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★½

  • Brave

    ★★★

  • Akakiri

    ★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★½

  • T0-B1

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • The Most Dangerous Animal of All

    ★★★

  • Goldfinger

    ★★★★

  • Winnie the Pooh

    ★★★½

  • Quantum of Solace

    ★★½

  • Tangled

    ★★★