Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Sound of 007

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★