Sort by

Brian has logged 14 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Hackers

Hackers

1995
×
Read the review Edit this entry  
15
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Air Force One

Air Force One

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Secret of Kells

The Secret of Kells

2009
×
★★★½
Edit this entry  
06
Up

Up

2009
×
★★★½
Edit this entry