• Studio 666

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Olaf Presents

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

  • The Village Bride

  • The Duel

  • The Death of David Cronenberg

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • 9/11: Inside the President's War Room

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Us Again

  • Brian Regan: On the Rocks

  • Boss Level

    ★★★

  • Why, Human?

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Dancing with the Cars

  • A Day in the Life of the Dead

  • Dory Finding

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • To Fitness and Beyond

  • Unparalleled Parking

  • Cookie Num Num

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Once Upon a Snowman

  • Belushi

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

  • Tenet

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★½