mtrich08 has logged 11 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Mule

The Mule

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Galveston

Galveston

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★½
Edit this entry  
21
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Grease

Grease

1978
×
★★★½
Edit this entry  
11
Good Night, and Good Luck.

Good Night, and Good Luck.

2005
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
The Iron Lady

The Iron Lady

2011
×
★★★
Edit this entry