RSS feed for Muhsin

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Joker

  Joker

  ★★★★

  This review may contain spoilers. I can handle the truth.

  Uzun zamandır izlediğim en iyi çizgi roman temalı film. Oyuculuk aşmış. Joker'in ortaya çıkış hikayesi çok güzel anlatılmış. Tebrik ettim yapanları.

  İşte Joker dayımız özünde iyi biri ama bir sürü psikolojik problemi var. Bundan dolayı ilaç falan kullanıyor. Çocukken istismar edilmiş. (annesi kaloriferlere bağlayıp bırakmış) çocukken de hep gülüyormuş. annesi de sıkıntılı bir tipmiş bu joker'in. neyse babası da biraz açıkta kalsa da annesinin tuttuğu fotoğraftan dolayı john wayne gibi duruyor. john wayne kadını hamile bırakttırtıp bir sürü belge imzalatıp…

 • Pokémon Detective Pikachu

  Pokémon Detective Pikachu

  ★★★

  This review may contain spoilers. I can handle the truth.

  Pokemon mazimde kanayan bir yaradır. neyse işte bir tane genç var babası bunu pokemonlar için terk etmiş gibi bir durum olmuş. ama oğlunu çok seviyormuş gel demiş bizim çocuk da gitmemiş. sonra babası ölünce bu çocuk da gidiyor babasının cenazesini almaya. sonra babasının pikachusu hafızasını kaybetmiş bir şekilde gelip bunu buluyor. sonra araştırıyorlar falan babası aslında ölmemiş mewtwo aslında iyiymiş. öyle işte çok daha kötü bir film bekliyordum o kadar da berbat değildi.

Popular reviews

More
 • Spider-Man: Into the Spider-Verse Sequel

  Spider-Man: Into the Spider-Verse Sequel

  ★★★★

  This review may contain spoilers. I can handle the truth.

  Ulan ilk kez örümcek adamla ilgili bir filmi beğendim. Çizimler muazzam iyi olmuş. Hakikaten izlediğim en iyi animasyonlardan biriydi teknik açıdan. Sanki teknik açıyı biliyorum gibi laflar etmeyeyim de gözüme en hoş gelen diyeyim. Love death robot dizisinde de vardı bir iki bölüm bunun gibi. Neyse işte kingpin ailesini kurtarcam diye zamanı bölen bi şey yapmış. Peter parker da kurtarcam diye dünyayı ölüyor. O sırada da zenci bi çocuğu örümcek ısırıyor ona diyor işte artık sen kurtarcan dünyayı ama bizim…

 • The Battle of Algiers

  The Battle of Algiers

  ★★★★

  This review may contain spoilers. I can handle the truth.

  cezayir'in bağımsızlığını kazanmak için kurulan FLN'nin ilk çabalarını anlatıyor. Her ne kadar FLN başarısız olsa da daha sonra bağımsız oluyor Cezayir fakat o kısımlar yok filmde. Adeta belgesel tadında, gerçek görüntüler izlediğinizi düşünüp kurgu olduğuna inanamıyorsunuz. mükemmel bir kurgu vardı filmde. sıkmayan, akıcı tarihi bir olay hakkında olabildiğince tarafsız bilgi vermeye çalışan mutlaka izlenmesi gereken bir film olmuş. orospu fransızların yaptığı zulümleri açık açık gösterirken bir yandan da cezayirlilerin oransız terörüne tanık oluyoruz. güzeldi.