mulaney has logged 11 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Celeste & Jesse Forever

Celeste & Jesse Forever

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Iliza Shlesinger: Elder Millennial

Iliza Shlesinger: Elder Millennial

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry