mulaney has logged 22 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Game of Thrones: The Last Watch

Game of Thrones: The Last Watch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
Edit this entry  
23
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Game of Thrones: A Day in the Life

Game of Thrones: A Day in the Life

2015
×
Read the review Edit this entry  
18
Only You

Only You

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Before We Go

Before We Go

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

2019
×
Edit this entry  
03
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry